Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm Upper Princeʼs Quarter med 4 sovrum ligger 4 km från Yoda Guy filmutställning. Villan med 4 badrum, som har plats för upp till 10 gäster, erbjuder en parkering.
Saint Martin flygplats ligger inom 20 minuters bilresa och Fjärilsfarm finns ungefär 10 minuter bort med bil. Gästerna kan besöka Sint Maarten Zoo som ligger ungefär 3 km bort, medan Old Street finns ungefär 4,1 km bort.
Boendet erbjuder utsikt över havet. I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Torktumlare, badlakan och handdukar ingår för ökad komfort.
Här finns matplats med köksutrustning, såsom vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. Restaurangen Big Fish ligger ungefär 20 minuters promenad bort och erbjuder västindiska rätter.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- Inga husdjur
- Rökdetektorer
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solsängar
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Saint Martin till Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm?
Flygplatsen Saint Martin ligger 5 km från Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm. - ❓
Vilka betalningsmetoder accepteras på Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm?
Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm accepterar betalningsmetoder som American Express, Mastercard och Visa. - ❓
Erbjuder Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm ett kök?
Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm har ett komplett kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen på Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm?
Gästerna på Villa Leones Breathtaking Views And Authentic Charm kan enkelt nå Yoda Guy filmutställning och Sint Maarten Zoo, som ligger 4 km från boendet respektive 3 km bort.